Antibakteriální flexifoam matrace IBIZA

Antibakteriální flexifoam matrace IBIZA

Antibakteriální flexifoam matrace IBIZA

  • Výrobce: Dřevočal
  • Model: IBIZA
  • Dostupnost: do týdne
  • Zboží je vystaveno k prohlédnutí na prodejně.

Cena s 21% DPH: 3 935 Kč
Cena bez DPH: 3 252 Kč

Tento produkt není možné zaslat ekonomickou dopravou. Kontaktujte nás!
Množství:
- NEBO -

Nosné vrstvy matrace IBIZA tvoří antibakteriální pěna a Flexifoam pěna odlišných tuhostí. Antibakteriální pěna na povrchu matrace dokáže zamezit tvorbě bakterií. Dokonalé provzdušnění elastického jádra je zabezpečeno příčnými otvory uvnitř matrace a perforací pěn. Matrace s dvojí tvrdostí, která je vhodná pro páry s váhoým rozdílem. Matrace je vhodná na všechny typy námi nabízených roštů. Celková výška matrace je cca 16 cm.

Potah matrace:

Úplet — Vyšší stupeň kvality v porovnání s froté potahem. Povrch je hladší a silnější. Je prošitý dutým vláknem s vyšší gramáží. Tímto způsobem se dosáhne lepší izolace od jádra matrace. Potah je prošitý třízónovým způsobem (střed má hustší prošití)

Lyocell — Materiál z čistého přírodního vlákna získaného ze dřeva technologií šetřící životní prostředí. Se všemi svými vynikajícími charakteristikami Vám poskytuje během spánku optimální pohodlí. K jejím předním vlastnostem patří vysoká absorpční schopnost a velmi rychlé odpařování. Tyto vlastnosti zaručují dokonalý pocit i pro osoby s vyšší potivostí. Mikrovlákna Lenzing Lyocell dodávají látce hedvábný lesk a jsou odolná a necitlivá k mikroorganismům. Potah je možno prát při 60° C.

AloeVera — Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standartně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.

Medicott — antibakteriální potah vhodný pro alergiky. Speciální složka zabraňuje vzniku plísní a usazování roztočů. Pro větší komfort je prošitý velkou vrstvou dutého vlákna. Medicott je účinná složka látky, která zabraňuje v bavlně nebo v látkách s bavlněným základem vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů. Medicott má vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Tajemství úspěšného fungování spočívá v odstranění nečistot z vláken přírodní bavlny, čímž se zamezí potenciálnímu domovu plísní. Potah má dlouhotrvající účinek při pravidelné údržbě. Lze ho prát při teplotě do 60 °C. Gramáž potahu 300 g/m2.

Sanitized — Je antibakteriální potah, který nabízí dokonalou ochranu proti bakteriím a roztočům a zabraňuje rozmnožování mikroorganismů. Udržuje biologickou rovnováhu pokožky a přispívá k fyzickému a psychickému komfortu uživatele. Je dermatologicky testovaný a šetrný vůči pokožce, díky antimikrobiální úpravě Sanitized je revolučním řešením pro alergiky. Složení: 100% PES. Praní do 60 °C.

Matrace
Počet zón matrace 5
Záruka na jádro matrace 3 roky
Tuhost matrace II. Středně tvrdá, III. Tvrdá
Nosnost matrace 110 kg
Celková výška matrace 16 cm
Výška jádra matrace 15 cm
Pratelný potah Ano
Snímatelný potah Ano