Skříň Hobis Strong dvoudveřová, policová (S 5 80 00)

Skříň Hobis Strong dvoudveřová, policová (S 5 80 00)
Skříň Hobis Strong dvoudveřová, policová (S 5 80 00) Skříň Hobis Strong dvoudveřová, policová (S 5 80 00) Skříň Hobis Strong dvoudveřová, policová (S 5 80 00)

Skříň Hobis Strong dvoudveřová, policová (S 5 80 00)

 • Výrobce: Office Pro
 • Model: S 5 80 00
 • Dostupnost: 1-3 týdny
 • Zboží je vystaveno k prohlédnutí na prodejně. Zboží je vystaveno k prohlédnutí na prodejně.

Cena s 21% DPH: 9 594 Kč
Cena bez DPH: 7 929 Kč

Dostupné varianty:


* Provedení nábytku Office Pro:
 • Akát
 • Buk
 • Olše
 • Višeň
 • Třešeň
 • Calvados
 • Ořech
 • Šedá

* Provedení úchytek nábytku Office Pro:
 • Úchytka USN
 • Úchytka UCO
 • Úchytka USHSkříň Hobis Strong dvoudveřová, policová (S 5 80 00) má rozměr 80 × 192 × 40 cm (šířka × výška × hloubka).

Skříně STRONG

Korpus skříně HOBIS® STRONG

Pro výrobu kancelářských skříní HOBIS® STRONG je použita kvalitní laminovaná dřevotřísková deska, kterou nabízíme v osmi barevných desénech. Půda i dno skříní STRONG mají tloušťku 25 mm a na přední straně disponují vysoce odolnou 2mm ABS hranou, díky níž se nemusíte bát mechanického poškození. Ostatní viditelné hrany korpusu jsou chráněny ABS hranou o tloušťce 1 mm. Boky korpusů jsou vyrobeny z 18mm silné desky. Záda kancelářských skříní HOBIS® STRONG jsou oboustranně pohledová, takže je můžete použít jako dělící prvek a jsou vyrobena z 8 mm silné desky. Odolné materiály a kvalitní kování pochází výhradně z Evrospké unie, důmyslná konstrukce a přesná výroba zajišťuje absolutní pevnost skříní STRONG.

Police

Police skříní HOBIS® STRONG nabízí bezkonkurenční nosnost a variabilitu. Tloušťka samotných polic je 25 mm, což znamená vynikající nosnost 80 kg, která je osvědčená certifikátem zkušebny České republiky podle normy ČSN EN 14727 a ČSN 910001. Polohu polic lze velmi jednoduše měnit a prostor uvnitř skříně tak přizpůsobit vlastním požadavkům. Základní výška úložného prostoru odpovídá výšce standardního šanonu. Police jsou zabezpečeny proti náhodnemu vysunutí a jsou vybaveny 2mm ABS hranou, která je chrání před mechanickým poškozením.

Skříně STRONG, rektifikace, police

Dveře skříně HOBIS® STRONG

Vizuálně atraktivního řešení skříní STRONG je dosáhnuto díky zapuštění dveří mezi půdu a dno korpusu. Nábytková řada HOBIS® STRONG nabízí dveře plné i prosklené. Pokud zvolíte prosklené, lze vybírat mezi čirým nebo mléčným sklem. Jestliže toužíte po ještě originálnějším řešením, můžeme Vám nabídnout mléčná skla vložená do efektních hliníkových rámů. Všechny dveře jsou osazeny kvalitním kováním a panty Blum s doživotní zárukou. Tiché a plynulé zavírání zajišťují tlumiče a tlumící čočky.

Skříně STRONG, tlumič, police

Doplňky

Skříně STRONG lze postavit na 5 cm vysoký sokl, výškově nastavitelné nohy (3 nebo 5 cm) nebo na designové kovové nohy vysoké 5 cm. Sokl a nohy nejsou součástí balení a je třeba je objednat samostatně. Všechny doplňky se nachází v kategorii Doplňky ke skříním STRONG.

Montáž

Skříně HOBIS® Drive dodáváme demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod a veškerý potřebný montážní materiál.

Pokud nemáte předchozí zkušenosti s montáží kancelářského nábytku nebo nedisponujete jistou mírou šikovnosti a trpělivosti, doporučujeme doobjednat odbornou montáž, kterou Vám provedou naši proškolení pracovníci. Montáž zahrnuje vynošení, rozbalení, kompletaci, samotnou montáž, základní úklid, odnos obalů a ekologickou likvidaci obalů. V případě zájmu o odbornou montáž kancelářského nábytku nás prosím kontaktujte, vypracujeme Vám cenovou nabídku.

Grafický návrh ZDARMA

Jsme vybaveni moderním 3D softwarem, pomocí kterého našim zákazníkům můžeme zhotovit návrh jejich budoucí kanceláře. Tento návrh provádíme zdarma na základě požadavků zákazníka.