O nás

Již 15 let Vám pomáháme zařizovat Vaše domovy a kanceláře

Jsme ryze česká firma, která byla založena v roce 2000, nicméně naše počátky se datují již k roku 1996, kdy jsme se zabývali prodejem podlahových krytin. Během více jak 15 let se náš sortiment i prodejní plocha rozrůstala o prodej nábytku a bytových doplňků. Jsme největším a nejvýznamnějším prodejcem na Kroměřížsku. Na prodejní ploše téměř 2000 m2 nabízíme kompletní sortiment vybavení Vašeho domu, bytu, chaty či kanceláře.

Zajišťujeme kompletní prodej a servis veškerého u nás zakoupeného zboží včetně kvalifikovaného poradenství, rozvozu, kompletaci i profesionální montáž nábytku včetně pokládky a případné úpravy podlahových krytin či možnost obšití koberců. Naše prodejní plocha s širokým spektrem vystaveného nábytku a podlahových krytin na ploše téměř 2000 m2 umožní každému zákazníkovi splnění svých představ o pohodovém a příjemném bydlení.

Obrovský sortiment vystaveného nábytku a koberců dá možnost každému zákazníkovi najít, prohlédnout si a vyzkoušet to nejlepší, co ho uspokojí a umožní prožívat domácí pohodu tím nejpříjemnějším způsobem. Věříme, že právě my Vám poskytneme to, co hledáte, co v jiných prodejnách můžete shlédnout pouze v prospektech, kdežto u nás si na to můžete sáhnout a vyzkoušet. V roce 2012 také přicházíme s internetovým prodejem našeho zboží, který Vám umožní nakupovat nábytek, koberce i bytové doplňky z pohodlí Vašeho domova.


Anna Barotová a Karel Barot
vedení společnosti