Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE

Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE

Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE

  • Výrobce: Office Pro
  • Model: REF20
  • Dostupnost: Na objednávku

Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE Kompletní realizace kanceláře HOBIS CROSS a DRIVE

Realizace kancelářského nábytku HOBIS DRIVE a HOBIS CROSS, včetně grafického návrhu, kompletace, montáže a pokládky koberců.

  • Koberec: zátěžový, PICCOLO 236
  • Skříně: HOBIS DRIVE, višeň, úchytky UCO
  • Stoly: HOBIS CROSS, višeň, noha RM 100 šedá
  • Pohovka a křeslo: MOREL DALLAS 2R malá, potah IRMA 008, polštářky IRMA 002 květy
  • Konferenční židle: MERENS MEETING, sedák BI202 vínový
  • Kancelářské židle: Reflex Šéf, e-synchro, područky P43, Fill 029, posuv sedáku

Koberec PICCOLO 236

Ve všech kancelářích byl lepen zátěřový koberec PICCOLO 236 v černé barvě s výškou vlasu 3 mm včetně olištování.

Skříně HOBIS DRIVE

Hloubka skříně je 40 cm (42 cm s dveřmi), záda skříně HOBIS Drive jsou vyrobeny z 3 mm silných HDF desek, jsou oboustranně pohledové, takže je můžete použít jako dělící prvek. Půda, dno, korpus i police jsou vyrobeny z desek tloušťky 18 mm.

Díky polohovatelným 18 mm silným policím lze prostor přizpůsobit podle Vašich představ. Základní výška úložného prostoru je přizpůsobena výšce šanonu. Dveře skříní HOBIS® Drive jsou chráněny 2mm vysoce odolnou ABS hranou a jsou osazené kvalitním kováním, na které je poskytována celoživotní záruka.

Stoly HOBIS CROSS

Pracovní desky stolů řady HOBIS® CROSS mají tloušťku 25 mm a jsou vybaveny 2 mm vysoce odolnou ABS hranou, která chrání stoly před mechanickým poškozením. Praktická průchodka zajistí svedení kabelů od PC a další elektroniky pod desku stolu, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Kabely jsou dále kompletně skryty uvnitř nohy stolu a svedeny až k zemi.

Moderní kovové nohy Vás osloví svým moderním designem a funkčností — perfektně uschovají veškeré kabely od elektroniky. Samozřejmostí je rektifikace až o 1,5 cm — nerovnosti podlahy tak nehrají žádnou roli, Vaše pracovní plocha bude dokonale rovná. Nohy propojuje laminovaná dřevotřísková deska o tloušťce 18 mm, která zajišťuje stabilitu stolu. Na výběr jsou tři designově odlišné typy nohou ve dvou barvách — černé a šedé. Plastová výplň nohy je v barvě antracitu.

Pohovka a křeslo DALLAS s širokými područkami

DALLAS – to je elegance a pohodlí spojené s funkčností. Díky obdélníkovému tvaru vypadá futuristicky. Pohovky jsou dostupné v šířkách od 200 do 260 cm, takže si každý zákazník vybere podle svých potřeb. Pohovka 2 (v každém rozměru) je dostupná ve verzi s možností rozkládání nebo s úložným prostorem.

Pohovky DALLAS jsou dostupné s plnými bočními stranami se šířkou 32 cm nebo 19 cm. Sadu doplňuje křeslo, které má v standardním provedení úzké boky. Potah na pohovku DALLAS je dostupný v pěti cenových skupinách a vybírat můžete z několika desítek látek.

Opěrák i sedák sedací soupravy DALLAS jsou vyrobeny z kvalitní vysoce pružné HR pěny (tzv. studená pěna) o vysoké objemové hmotnosti 35 kg/m3 (HD pěna). Kostru sedací soupravy tvoří tvrdé masivní bukové dřevo v kombinaci s plošnými materiály.