Realizace malé domácí kanceláře HOBIS GATE a DRIVE

Realizace malé domácí kanceláře HOBIS GATE a DRIVE

Realizace malé domácí kanceláře HOBIS GATE a DRIVE

  • Výrobce: Office Pro
  • Model: REF18
  • Dostupnost: Na objednávku

Realizace malé domácí kanceláře HOBIS GATE a DRIVE Realizace malé domácí kanceláře HOBIS GATE a DRIVE

Realizace malé domácí kanceláře HOBIS DRIVE a HOBIS GATE.

Pracovní desky stolů HOBIS® GATE

Pracovní desky stolů řady HOBIS® GATE mají tloušťku 25 mm a jsou vybaveny 2 mm vysoce odolnou ABS hranou, která je chrání před mechanickým poškozením. Praktická průchodka zajistí svedení kabelů od PC a další elektroniky pod desku stolu, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou Vám překážet v práci.

Skříně HOBIS® DRIVE

Hloubka skříní je 40 cm (42 cm s dveřmi), záda skříně HOBIS Drive jsou vyrobeny z 3 mm silných HDF desek, jsou oboustranně pohledové, takže je můžete použít jako dělící prvek. Půda, dno i police jsou vyrobeny z desek tloušťky 18 mm.

Díky polohovatelným 18 mm silným policím lze prostor přizpůsobit podle Vašich představ. Základní výška úložného prostoru je přizpůsobena výšce šanonu. Protože dbáme na bezpečnost nábytku a vyžadujeme, aby splňoval požadované normy, zabezpečili jsme police proti náhodnému vysunutí.

Dveře skříní HOBIS® Drive jsou chráněny 2mm vysoce odolnou ABS hranou a jsou osazené kvalitním kováním, na které je poskytována celoživotní záruka. Kromě plných a prosklených dveří Vám nabízíme i skříně s roletovým systémem.

Provedení nábytku: Akát
Úchytky: USH
Barva kovu: šedá
Židle: CALYPSO GRAND SP1, černá