Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát

Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát

Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát

  • Výrobce: Office Pro
  • Model: REF33
  • Dostupnost: 2-3 týdny

Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát Realizace recepce HOBIS STRONG a CROSS, šedá, akát

Realizace kancelářského nábytku HOBIS RECEPCE, HOBIS STRONG a HOBIS CROSS, včetně grafického návrhu, kompletace, dodávky židlí a montáže.

Skříně HOBIS® STRONG — vysoká nosnost polic a pevnost konstrukce.

Hlavní předností skříní HOBIS® STRONG je pevná a robustní konstrukce. Půda i dno mají tloušťku 25 mm a na přední straně disponují vysoce odolnou 2 mm ABS hranou. Ostatní viditělné hrany korpusu jsou chráněny ABS hranou o tloušťce 1 mm. Boky korpusů nabízíme v tloušťce 18 mm, oboustraně pohledová záda potom v 8 mm.

Tloušťka polic je 25 mm, díky které jsme docílili certifikované nosnosti 80 kg. Police skříní HOBIS® STRONG jsou chráněny 2 mm ABS hranou. Dveře nabízíme plné i prosklené z mléčného nebo čirého skla. Všechny dveře jsou osazeny kvalitním kováním a panty Blum s doživotní zárukou. Tiché a plynuje zavírání zajišťují tlumiče a tlumící čočky. Skříně je možné postavit na 5 cm vysoký sokl, výškově stavitelné nohy nebo na designové kovové nohy vysoké 5 cm (je nutné objednat samostatně).

Stoly HOBIS® CROSS

Značkové kancelářské stoly s moderní kovovou nohou a výbornou funkčností. Kabely Vašeho počítače svedené pod pracovní desku pomocí průchodky, dále vedené držáky pod deskou stolu a kompletně ukryté v noze stolu Vám zajistí maximální komfort při práci a perfektní vzhled Vaší kanceláře. Samozřejmostí je rektifikace až o 1,5 cm. Vaše pracovní plocha tak bude dokonale rovná i v případě nerovné podlahy.