Sedací souprava VLORE

Sedací souprava VLORE
Sedací souprava VLORE Sedací souprava VLORE Sedací souprava VLORE Sedací souprava VLORE Sedací souprava VLORE Sedací souprava VLORE Sedací souprava VLORE Sedací souprava VLORE Sedací souprava VLORE Sedací souprava VLORE Sedací souprava VLORE Sedací souprava VLORE Sedací souprava VLORE

Sedací souprava VLORE

  • Výrobce: Morel Meble
  • Model: VLORE
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Zboží je vystaveno k prohlédnutí na prodejně.

Tento produkt není možné zaslat ekonomickou dopravou. Kontaktujte nás!
Množství:
- NEBO -

Komfortní sedací souprava VLORE s rozkladem i úložným prostorem.

Vlore, to je elegance a komfort. Ozdoba každého domu nebo bytu. Pohovka 3 i křeslo jsou současně vyráběny ve dvou variantách: s širokými nebo úzkými boky. Pohovka se rozkládá a má vlastní úložný prostor na přikrývky a polštáře. Doplňujícím vylepšením je speciální kapsa na noviny, která je montována na objednávku. Celek doplňuje elegantní a vkusné křeslo. Zákazník si může zvolit také druh dřeva. Nabízíme olši, buk, třešeň, ořech a wenge.

Opěrák i sedák sedací soupravy VLORE jsou vyrobeny z kvalitní PUR HD pěny o vysoké objemové hmotnosti 35 kg/m3 (HD pěna). Kostru sedací soupravy tvoří tvrdé masivní bukové dřevo v kombinaci s plošnými materiály. Sedací soupravu VLORE je možné objednat v několika desítkách látek v 5 cenových skupinách.

Ceník a typový plán sedací soupravy zašleme na vyžádání.