Stůl Hobis Gate jednací délky 150 cm ukončený elipsou (GP 1500 2)

Stůl Hobis Gate jednací délky 150 cm ukončený elipsou (GP 1500 2)
Stůl Hobis Gate jednací délky 150 cm ukončený elipsou (GP 1500 2) Stůl Hobis Gate jednací délky 150 cm ukončený elipsou (GP 1500 2) Stůl Hobis Gate jednací délky 150 cm ukončený elipsou (GP 1500 2)

Stůl Hobis Gate jednací délky 150 cm ukončený elipsou (GP 1500 2)

 • Výrobce: Office Pro
 • Model: GP 1500 2
 • Dostupnost: 1-3 týdny
 • Zboží je vystaveno k prohlédnutí na prodejně.

Cena s 21% DPH: 6 897 Kč
Cena bez DPH: 5 700 Kč

Dostupné varianty:


* Provedení nábytku Office Pro:
 • Akát
 • Buk
 • Olše
 • Višeň
 • Třešeň
 • Calvados
 • Ořech
 • ŠedáStůl Hobis Gate jednací délky 150 cm ukončený elipsou (GP 1500 2) má rozměry 150 × 75,5 × 110 cm (šířka × výška × hloubka).

Stoly HOBIS GATE ikony

Pracovní desky stolů HOBIS® GATE

Pracovní desky stolů řady HOBIS® GATE mají tloušťku 25 mm a jsou vybaveny 2 mm vysoce odolnou ABS hranou, která je chrání před mechanickým poškozením. Praktická průchodka zajistí svedení kabelů od PC a další elektroniky pod desku stolu, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou Vám překážet v práci.

Kancelářské stoly HOBIS GATE rektifikace

Podnože stolů HOBIS® GATE

Boky i příčka stolu GATE jsou vyrobeny z plných desek o tloušťce 18 mm a zajišťují Vám tak dostatek soukromí. Díky 2 mm vysoce odolným ABS hranám, které jsou na vnější i vnitřní straně se nemusíte bát mechanického poškození.

Samozřejmostí je rektifikace až o 1,5 cm — nerovnosti podlahy tak nehrají žádnou roli, Vaše pracovní plocha bude dokonale rovná. Stabilitu stolu zajišťuje trnož, která spojuje obě nohy stolu. Trnož je vyrobena z plné, 18 mm silné desky.

Kancelářské stoly HOBIS GATE příchytky

Certifikace stolů HOBIS® GATE

Konstrukce stolů splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527-1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100.

Doplňky

Ke kancelářským stolům HOBIS® GATE lze zakoupit množství doplňků a přídavných stolů, které se nachází v kategorii Přídavné stoly GATE.

Montáž

Kancelářské stoly HOBIS® GATE lze díky jednoduchému spojovacímu systému různě kombinovat. Můžete si tak vytvořit stolovou sestavu přesně podle svých představ. Stoly HOBIS® GATE dodáváme demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod a veškerý potřebný montážní materiál.

Pokud nemáte předchozí zkušenosti s montáží kancelářského nábytku nebo nedisponujete jistou mírou šikovnosti a trpělivosti, doporučujeme doobjednat odbornou montáž, kterou Vám provedou naši proškolení pracovníci. Montáž zahrnuje vynošení, rozbalení, kompletaci, samotnou montáž, základní úklid, odnos obalů a ekologickou likvidaci obalů. V případě zájmu o odbornou montáž kancelářského nábytku nás prosím kontaktujte, vypracujeme Vám cenovou nabídku.

Grafický návrh ZDARMA

Jsme vybaveni moderním 3D softwarem, pomocí kterého našim zákazníkům můžeme zhotovit návrh jejich budoucí kanceláře. Tento návrh provádíme zdarma na základě požadavků zákazníka.