Služby

Našim zákazníkům poskytujeme následující služby:

 • Pokládky koberců

  Provádíme profesionální pokládky koberců libovolných ploch a rozměrů od nejjedno­dušších prostorových dispozic až po složité, s vysokými nároky na vyřezání. Vybraný koberec upravíme na přání do různých tvarů a libovolných rozměrů včetně obšití koberce či olištování celé místnosti.

 • Návrhy kuchyní a nábytku pomocí specializovaného softwaru v 3D zobrazení.

  Jsme vybaveni moderním softwarem, pomocí kterého Vám můžeme zhotovit návrh Vašeho obývacího pokoje, kuchyně či jiné místnosti v reálném 3D zobrazení. Návrh je proveden ZDARMA!

 • Kompletace i montáž veškerého nábytku a kuchyňských linek.

  Máme více jak 10 let zkušeností s montáží i těch nejkomplikovanějších kuchyňských linek.

 • Doprava zakoupeného zboží

  V současné době nabízíme 2 druhy dopravy — vlastní komfortní rozvoz a ekonomickou dopravu prostřednictvím přepravní společnosti — nad 15 000 Kč ZDARMA po celé ČR! Více informací se dozvíte v sekci Doprava.

 • Akceptujeme platební karty

  V našich prodejnách příjmáme také kreditní a debetní platební karty — Mastro, MasterCard, MasterCard Electronic a VISA.

 • Prodeje na splátky prostřednictvím společností Essox, s. r. o.

  Díky dlouhodobé spolupráci se společností Essox, s. r. o., si u nás můžete zakoupit zboží na splátky. Platí pouze pro objednávky uskutečněné v kamenné prodejně.

 

Nadstandardní služby:

 • Výnos nábytku — provádíme výnos u nás zakoupeného nábytku. 2 naši pracovníci provedou výnos a umístění nábytku na Vámi určené místo. Zájem o tuto službu je nutné hlásit předem. Cena se liší dle typu zboží a počtu pater. Pro konkrétní nabídku nás neváhejte kontaktovat.

  Důležité: Žádáme zákazníky, aby před samotným výnosem co nejvíce uvolnili prostor v místech, kde se bude s nábytkem manilupovat. Zejména se jedná o obrazy, květiny, vázy a podobně. Děkujeme.