Služby

Zvládneme kompletní realizaci Vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo například kanceláře. Svým zákazníkům nabízíme komplexní služby – Váš interiér umíme navrhnout, vytvořit realistické 3D vizualizace, prostor zaměřit a následně nábytek na míru vyrobit. Nábytek Vám v případě Vašeho zájmu dovezeme, vyneseme i namontujeme. Likvidace Vašeho starého nábytku pro nás také problém!

PROZKOUMAT
3D grafická vizualizace

Zaměření, 3D návrhy interiérů

Zaměření prostoru je klíčovou fází celé realizace Vašeho interiéru. Důkladné zaměření umožňuje identifikovat případné překážky nebo problematické části interiéru, jako jsou nesrovnalosti ve zdivu, sloupky, ovládací nebo stavební prvky. Všechny tyto informace je pak nutné zohlednit při návrhu a výrobě nábytku. Správným a důkladným zaměřením minimalizujeme riziko vzniku problémů při konečné montáži nábytku. Po zaměření Vám můžeme zpracovat individuální návrh Vašeho interiéru, který bude respektovat Vaše potřeby a specifické požadavky.

3D RENDERING

Standardním návrhem však končit nemusíme! Jsme vybaveni moderním softwarem, který z návrhu vytvoří realistickou fotografii Vašeho interiéru, tzv. render. Během procesu renderingu se aplikují různé techniky pro dosažení realistického výsledku. Software vypočítává interakce mezi světlem a objekty v návrhu, což zahrnuje simulaci různých zdrojů světla, jako je slunce, umělé osvětlení nebo odrazy od povrchů. Výsledkem jsou stíny, odlesky a atmosférické efekty, které přispívají k realističnosti celé scény. Renderování je však poměrně časově náročné. Jedna fotorealistická fotografie „se generuje“ několik desítek minut až hodin a to v závislosti na požadované kvalitě a rozlišení. Některé naše ukázky návrhů včetně renderů naleznete v Referencích.

GALERIE PROJEKTŮ
Doprava na místo

Doprava zakoupeného zboží

Nemáte dostatečně velký vůz na přepravu zakoupeného nábytku k Vám domů? Zajistíme dopravu Vašeho nábytku k Vám domů. Nejen, že si ušetříte spoustu starostí a času, ale minimalizujete riziko poškození nábytku během přepravy – naši pracovníci mají s manipulací a převozem nábytku dlouholeté zkušenosti. Dopravu nabízíme po celé ČR naším vozem. Některé kousky Vám můžeme odeslat i prostřednictvím přepravní služby, což je vhodné zejména pro vzdálenější kouty České republiky a Slovensko.

Cena dopravy

Cenu dopravy stanovujeme na základě počtu ujetých kilometrů. Pro sdělení ceny dopravy k Vám se na nás neváhejte obrátit.

Více o dopravě zboží
Výnos nábytku

Výnos zboží

Výnos nábytku může být poměrně komplikovanou záležitostí. Nábytek je velký, težký a zárověň i křehký – stačí jedno ťuknutí a problém je na světě. Zejména některé části sedacích souprav jsou opravdu velmi těžké a zároveň objemné. Vynést je do 5. patra, protože do výtahu se obvykle nevejdou, stojí spoustu sil a námahy. V případě zájmu o tuto službu nás prosím předem informujte. Dva naši pracovníci provedou výnos a umístění nábytku na Vámi určené místo. Riziko poškození zboží jde za námi. Doprava standardně výnos zboží nezahrnuje. Cena výnosu se liší dle typu zboží a počtu pater. Pro konkrétní nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Cena výnosu

Cenu dopravy stanovujeme na základě počtu ujetých kilometrů. Pro sdělení ceny dopravy k Vám se na nás neváhejte obrátit.

KONTAKTUJTE NÁS

Montáž nábytku

Pokud si jakéhokoli důvodu netroufáte provést montáž nábytku sami, neváhejte se na nás obrátit – provádíme profesionální montáž u nás zakoupeného nábytku. Montáž provedeme efektivně a pečlivě, máme k dispozici veškeré potřebné vybavení a nářadí a po montáži odvezeme obalový materiál. Provádíme záruční i pozáruční servis všech u nás zakoupených výrobků. Cenu montáže stanovujeme dle typů zboží. Pro konkrétní cenovou nabídku se na nás neváhejte obrátit.

Montáž nábytku
Likvidace nábytku

Likvidace starého nábytku

Likvidace starého nábytku Nechcete si dělat starosti s Vaším starým kusem nábytku? Nemáte dostatečně velké vozidlo nebo jen nemůžete nosit těžká břemena? Váš starý nábytek zlikvidujeme za Vás – provedeme případnou demontáž, snos i likvidaci na sběrném dvoře. Službu nelze objednat samostatně, ale pouze s dodávkou nového nábytku.

Cena služby

Cenu odvozu a likvidace starého nábytku Vám rádi na požádání sdělíme – odvíjí se od množství, počtu pater a časové náročnosti případné demontáže.

Výroba na míru

Výroba nábytku na míru

Nevybrali jste si z široké škály sériově vyráběného nábytku? Potřebujete realizovat Váši originální představu nebo návrh od Vašeho designéra? Vyrobíme Vám jakýkoli deskový nábytek přímo na míru. Pomůžeme Vám s technickým řešením, výběrem vhodného kování a materiálů, zpracujeme výkresovou dokumentaci a po schválení přesné cenové kalkulace nábytek vyrobíme.

KONTAKTUJTE NÁS
Potřebujete poradit?

Lorem ipsum, zde můžeme vložit nějaký krátký text
and typesetting industry.