Doprava a platba

Doprava a platba.

Doprava — možnosti doručení

Osobní odběr — zdarma

Nechcete platit dopravné? Vaši objednávku si můžete vyzvednout na adrese našeho showroomu kdykoli během otevírací doby (viz Kontakt). Pokud Vaši objednávku nemáte uhrazenou, lze ji na showroomu uhradit hotově nebo platební karou.

Pokud si chcete vyzvendout zboží, které máme standardně skladem, telefonicky či e-mailem nás prosím před vyzvednutím kontaktujte, abychom mohli ověřit, že je zboží skutečně dostupné a není např. zarezervováno pro jiného zákazníka.

Adresa showroomu: ATOL Nábytek, Vejvanovského 453/3, 767 01 Kroměříž

Balíková přeprava TOP TRANS, DPD — 390 Kč vč. DPH

Je vhodná pouze pro drobné produkty (polštáře, peřiny, čistící prostředky, kancelářské židle v demontu, drobný nábytek v demontu…).

Paletová přeprava TOP TRANS — doručení objemného zboží, cena dle váhy

Paletovou přepravu využíváme pro doručení objemného nebo těžkého zboží. Jakmile je Vaše zboží zkontrolováno a připraveno k expedici, telefonicky se s Vámi spojíme a domluvíme se na temínu odeslání a doručení zásilky. Řidič přepravní společnosti Vás bude 1–2 hodiny před vlastním doručením telefonicky kontaktovat. V den předání objednávky dopravci Vám bude zaslán e-mail, který bude obsahovat informace o objednávce a také odkaz na stránky dopravce, kde je možné si změnit termín doručení. V den doručení obdržítě SMS s kontaktem na řidiče. Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný.

Zboží Vám bude dovezeno před dům. Pokud to však terén dovolí, není problém paletu odvést za první uzamykatelné dveře.

  • Doručujeme po celé ČR.
  • Dny doručení: pondelí – pátek
  • Časové rozmezí doručení: 8.00 – 18.00
  • Výnos zboží je za příplatek. V případě zájmu o výnos zboží nás prosím kontaktujte – zpracujeme Vám individální kalkulaci v závislosti na typu zboží ve Vaší objednávce.

Při převzetí prosím pečlivě zkontrolujte neporušenost obalu. Je-li obal porušen, zapište toto do předávacícho protokolu a zboží převezměte. Následně nás o vzniklé situaci informujte na e-mailové adrese info@atol-group.cz.

Cena je závislá na váze zboží. Cenu paletové přepravy Vám přesně spočítá náš interinetový obchod v Pokladně.

Při převzetí prosím pečlivě zkontrolujte neporušenost obalu. Je-li obal porušen, zapište toto do předávacícho protokolu a zboží převezměte. Následně nás o vzniklé situaci informujte na e-mailové adrese info@atol-group.cz.

Komfortní doprava ATOL Nábytek — doručení veškerého zboží, cena dle vzdálenosti

Časově flexibilní doprava – přijedeme k Vám domů přesně v dohodnutý čas. Rozvoz je prováděn našim vlastním vozem. Lze rozvézt zboží křehké i atypických rozměrů, včetně sedacích souprav, koberců apod. Zákazníkovi se zbožím řidič pomůže za první uzamykatelné dveře (v panelovém domě se obvykle jedná o chodbu se schránkami).

Cena je závislá na vzdálenosti. Cenu komfortní dopravy Vám přesně spočítá náš internetový obchod v Pokladně – stačí v pokladně zadat Vaši přesnou adresu.

U komfortní dopravy zajišťujeme našim zákazníkům další služby jako je výnos zakoupeného zboží, jeho kompletaci a montáž. Cenu těchto služeb Vám sdělíme v závislosti na typu zboží ve Vaší objednávce – neváhejte se na nás obrátit. Více informací o službách, které Vám poskytujeme, se dozvíte na stránce Služby.

Srovnání jednotlivých druhů přeprav

Typ dopravyCenaČas doručeníDalší příplatkové službyOmezení
Osobní odběrzdarmaDle otevírací doby.
Balíková přeprava390 Kč vč. DPH.Pondělí až pátek; 8.00 – 18.00. Přesný čas nelze určit.Vhodné pouze pro menší zásilky do 30 kg.
Paletová přepravaCena dle váhy zboží. Cenu Vám přesně spočítá náš internetový obchod v Pokladně.Pondělí až pátek; 8.00 – 18.00. Přesný čas nelze určit.Výnos zboží, montáž zboží. Vhodné pro rozměrné i těžké zásilky.
Komfortní dopravaCena dle vzdálenosti. Cenu Vám přesně spočítá náš internetový obchod v Pokladně. Pondělí až pátek; 8.30 – 17.00. Doručíme přesně v čas dle domluvy. V jiný čas a den dle předchozí domluvy. Výnos zboží, montáž zboží, likvidace starého nábytkuVhodné pro rozměrné i těžké zásilky.
Srovnání jednotlivých druhů přeprav.

Platba — možnosti platby

Platba Hotově

Vaši objednávku můžete uhradit hotově u nás na showroomu při převzetí zboží (v případě osobního odběru), případně řidiči při jeho dodání.

Platba Standardním bankovním převodem

Na základě Vaší objednávky Vám vystavíme zálohovou fakturu, kterou Vám zašleme e-mailem. Všechny naše zálohové faktury obsahují QR kód pro provedení jednoduché úpravy. Platba Standardním bankovním převodem trvá 0 až 2 dny.

Zboží expedujeme či zadáváme do výroby až po připsání platby na náš bankovní účet.

Platba Rychlým bankovním převodem — pomocí Bankovního tlačítka

Platba Rychlým bankovním převodem – pomocí Bankovního tlačítka je prováděna prostřednictvím platební společnosti ComGate Payments, a. s. Jedná se o převod finančních prostředků bez použití platební karty.

Po zvolení této platbní metody je zákazník přesměrovám do online bankovnictví nebo bankovní aplikace, která garantuje bezpečnost této platební metody – potvrzení platby může proběhnout pouze v nich. Při zpracování transakce je veškerá komunikace mezi zákazníkem a bankami šifrovaná.

Více informací o Platbě Rychlým bankovním převodem.

Platba Platební kartou, Google Pay nebo Apple Pay

Platba kartou je nejpoužívanější platební metoda. Platební brána Comgate podporuje karty Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro. Platba platební či kreditní kartou, platba Google pay i Apple Pay je v našem showroomu i internetovém obchodě prováděna prostřednictvím platební společnosti ComGate Payments, a. s. Po schválení platby získáváte ihned získáte informaci o provedení platby.

Apple Pay i Google Pay jsou metody, při nichž platíte kartou uloženou v Peněžence Apple, resp. Peněžence Google. Více informací o Google Pay, více informací o Apple Pay.

Důležité upozornění: Platba platební kartou, Google Pay nebo Apple Pay je k dispozici pouze na našem showroomu a internetovém obchodě. V případě platby na „dobírku“ je nutná platba v hotovosti.

Více se o platbě Platební kartou můžete dozvědět na stránkách ComGate Payments, a. s.

Kontaktní údaje pro případné reklamace nebo dotazy k platbám

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267