CEV 60 L – Stůl ergo levý 160 × 120 cm

Výrobce:
Český výrobek

11 367 9 394 

Výrobce:Hobis

Stůl HOBIS CROSS CEV 60 L má rozměry 160 × 75,5 × 120 cm (šířka × výška × hloubka).

Základní vlastnosti stolů řady HOBIS® Cross
  • Kombinace kovových nohou s laminovou příčkou dodává stolu zajímavý vzhled.
  • Pevné pracovní desky tloušťky 25 mm, olepené ochrannou hranou ABS silnou 2 mm, zajišťují nosnost 100 kg.
  • Kabelovými průchodkami svedete elektrické kabely (např. od monitoru nebo lampičky) z pracovní plochy pod stolovou desku.
  • Tam je umístíte do připravených kabelových příchytek, a tak vám kabely nebudou nikde viset a překážet.
  • Kovové nohy s odnímatelnou plastovou výplní umožňují vést kabeláž z držáků pod pracovní deskou vnitřkem nohy až k podlaze.
  • Samozřejmostí jsou rektifikace pro srovnání stolu do perfektní roviny.
  • Nohy jsou spojeny laminovou příčkou (trnoží), která tvoří diskrétní prostor pod stolem.
  • Stoly HOBIS® Cross prošly náročnými testy ve státním zkušebním ústavu a tento proces byl završen vydáním certifikátu .
HOBIS Cross Ikony
Pracovní desky stolů HOBIS® Cross

Pracovní desky stolů řady HOBIS® Cross mají tloušťku 25 mm a jsou vybaveny 2 mm vysoce odolnou ABS hranou, která chrání stoly před mechanickým poškozením. Praktická průchodka zajistí svedení kabelů od PC a další elektroniky pod desku stolu, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Kabely jsou dále kompletně skryty uvnitř nohy stolu a svedeny až k zemi.

stůl Cross technický popis
Technický popis stolu Cross.
Podnože stolů HOBIS® Cross

Moderní kovové nohy Vás osloví svým moderním designem a funkčností — perfektně uschovají veškeré kabely od elektroniky. Samozřejmostí je rektifikace až o 1,5 cm — nerovnosti podlahy tak nehrají žádnou roli, Vaše pracovní plocha bude dokonale rovná. Nohy propojuje laminovaná dřevotřísková deska o tloušťce 18 mm, která zajišťuje stabilitu stolu. Na výběr jsou kovové nohy ve dvou barvách — černé a šedé. Plastová výplň nohy je v barvě antracitu.

HOBIS Cross – rektifikace
Rektifikace slouží k dorovnání nerovností podlahy až o 1,5 cm.
HOBIS Cross – podpěra
Podpěra desky umožňuje připojit přídavný stůl bez použití kovové nohy.
HOBIS Cross – kabeláž
Ukrytí kabeláže – detail jednoduchého a originálního vedení kabelů vnitřkem nohy.
HOBIS Cross - kabelové příchyty
Kabelové příchytky zabezpečují praktické vedení kabelů pod pracovní deskou.
Certifikace stolů HOBIS® Cross

Konstrukce stolů řady Cross splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527-1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100.

Doplňky stolů HOBIS® Cross

Ke kancelářským stolům HOBIS® Cross lze zakoupit množství doplňků a přístavných stolů, které se nachází v kategorii Doplňky Cross.

HOBIS Cross – el. panel
Stoly si můžete vybavit praktickými elektrickými panely.
HOBIS Cross – průchodky
Kabelovou průchodku můžete nahradit přípojným module bez nutnosti úpravy stolu.
Montáž

Kancelářské stoly HOBIS® Cross lze díky jednoduchému spojovacímu systému různě kombinovat. Můžete si tak vytvořit stolovou sestavu přesně podle svých představ. Stoly HOBIS® Cross dodáváme demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod a veškerý potřebný montážní materiál.

Pokud nemáte předchozí zkušenosti s montáží kancelářského nábytku nebo nedisponujete jistou mírou šikovnosti a trpělivosti, doporučujeme doobjednat odbornou montáž, kterou Vám provedou naši proškolení pracovníci. Montáž zahrnuje vynošení, rozbalení, kompletaci, samotnou montáž, základní úklid, odnos obalů a ekologickou likvidaci obalů. V případě zájmu o odbornou montáž kancelářského nábytku nás prosím kontaktujte, vypracujeme Vám cenovou nabídku.

Grafický návrh

Jsme vybaveni moderním 3D softwarem, pomocí kterého našim zákazníkům můžeme vytvořit návrh jejich budoucí kanceláře. Tento návrh provádíme na základě požadavků zákazníka. Pokud máte o grafický návrh kanceláře zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Nebylo nalezeno žádné hodnocení.