D 3 40 – Skříň policová otevřená 111 × 40 cm

Výrobce:
Český výrobek

2 758 2 279 

Výrobce:Hobis

Skříň HOBIS DRIVE D 3 40 má rozměry 40 × 111 × 40 cm (šířka × výška × hloubka).

Základní vlastnosti skříní řady HOBIS® Drive
  • Skříně DRIVE vycházejí vstříc požadavkům na kvalitu, variabilitu a pořizovací náklady.
  • Výšky skříní DRIVE jsou 185 cm, 111 cm nebo 74 cm. Šířky jsou 80 nebo 40 cm. Moduly na sebe navazují, takže je lze skládat do sestav.
  • Výška úložného prostoru je navržena na výšku standardního šanonu.
  • U většiny skříní si můžete zvolit variantu se zámkem.
  • Dveře skříní jsou olepeny hranou ABS, která je chrání proti mechanickému poškození.
  • Záda jsou vždy pohledová, takže skříně můžete použít jako prostorový dělící prvek.
  • Materiály pocházejí výhradně od výrobců z Evropské unie. Laminovaná dřevotříska od firmy Egger a závěsy (panty) dodává rakouská firma BLUM, která na ně poskytuje doživotní záruku. Použité zámky jsou od německé firmy LEHMANN.
  • Splnění vysokých nároků na kvalitu zpracování dokládá certifikát z nezávislého zkušebního ústavu.

Skříně z řady HOBIS® Drive jsou navrhovány tak, aby co nejvíce vyšly vstříc požadavkům na kvalitu a variabilitu úložného prostoru s důrazem na pořizovací náklady. Materiál pro výrobu skříní pochází výhradně z Evropské unie a i proto máme dokonalou záruku jeho kvality.

HOBIS Drive
Korpus skříně HOBIS® Drive

Hloubka skříně je 40 cm (42 cm s dveřmi), záda skříně HOBIS Drive jsou vyrobeny z 3 mm silných HDF desek, jsou oboustranně pohledové, takže je můžete použít jako dělící prvek. Půda, dno i police jsou vyrobeny z desek tloušťky 18 mm.

Technický popis skříně DRIVE
Technický popis skříně DRIVE.
Police skříní HOBIS® Drive

Díky polohovatelným 18 mm silným policím lze prostor přizpůsobit podle Vašich představ. Základní výška úložného prostoru je přizpůsobena výšce šanonu. Protože dbáme na bezpečnost nábytku a vyžadujeme, aby splňoval požadované normy, zabezpečili jsme police proti náhodnému vysunutí.

HOBIS DRIVE tech 1a
Pohledová záda umožňují použít skříně v prostoru jako dělící stěny.
HOBIS DRIVE tech 1b
Roletové skříně řeší nedostatek místa při otevírání dveří.
HOBIS DRIVE tech 1c
Rektifikace – pomocí přiloženého imbusového klíče je řešení nerovnosti podlah.
HOBIS DRIVE tech 1d
Pevné uchycení polic zvyšuje bezpečnost a stabilitu.
Dveře skříní HOBIS® Drive

Dveře skříní HOBIS® Drive jsou chráněny 2mm vysoce odolnou ABS hranou a jsou osazené kvalitním kováním, na které je poskytována celoživotní záruka. Kromě plných a prosklených dveří Vám nabízíme i skříně s roletovým systémem. Odolné materiály a kvalitní kování pocházející výhradně z Evropské unie, důmyslná konstrukce a přesná výroba jsou zárukou vysoké kvality skříní HOBIS® Drive. Ke skříním je vhodné objednat rektifikační nohy (neboli kluzáky, případně sokl), které nejsou standardní součástí skříně. Naleznete je v kategorii Doplňky DRIVE. Na výběr jsou rektifikační nohy o výšce 3 a 5 cm.

Montáž

Skříně HOBIS® Drive dodáváme demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod a veškerý potřebný montážní materiál.

Pokud nemáte předchozí zkušenosti s montáží kancelářského nábytku nebo nedisponujete jistou mírou šikovnosti a trpělivosti, doporučujeme doobjednat odbornou montáž, kterou Vám provedou naši proškolení pracovníci. Montáž zahrnuje vynošení, rozbalení, kompletaci, samotnou montáž, základní úklid, odnos obalů a ekologickou likvidaci obalů. V případě zájmu o odbornou montáž kancelářského nábytku nás prosím kontaktujte, vypracujeme Vám cenovou nabídku.

Grafický návrh

Jsme vybaveni moderním 3D softwarem, pomocí kterého našim zákazníkům můžeme vytvořit návrh jejich budoucí kanceláře. Tento návrh provádíme na základě požadavků zákazníka. Pokud máte o grafický návrh kancekláře zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Nebylo nalezeno žádné hodnocení.