FE 800 R – Stůl pracovní řetězící rovný 80 cm, hl. 60 cm

Výrobce:
Český výrobek

5 399 4 462 

Výrobce:Hobis

Stůl HOBIS FLEX FE 800 R má rozměry 80 × 75,5 × 60 cm (šířka × výška × hloubka).

Základní vlastnosti stolů řady HOBIS® Flex
  • Kabelový kanál, který spojuje elegantní kovové nohy, nabízí krom vysoké pevnosti také možnost organizace kabelů a elektrických adaptérů.
  • Pevné pracovní desky tloušťky 25 mm, olepené ochrannou hranou ABS silnou 2 mm, zajišťují nosnost 100 kg.
  • Kabelovými průchodkami svedete elektrické kabely (např. od monitoru nebo lampičky) z pracovní plochy pod stolovou desku.
  • Kabely pak umístíte do kovového kanálu, který spojuje kovové nohy, takže vám nikde nebudou překážet.
  • Kovové nohy mají odnímatelnou plastovou výplň a umožňují dále vést kabeláž z kanálu vnitřkem nohy až k podlaze.
  • Samozřejmostí jsou rektifikace pro srovnání stolu do perfektní roviny.
  • Stoly HOBIS® Flex prošly náročnými testy ve státním zkušebním ústavu a tento proces byl završen vydáním certifikátu .
HOBIS Flex Ikony
Pracovní desky stolů HOBIS® Flex

Pracovní desky stolů řady HOBIS® Flex mají tloušťku 25 mm a jsou vybaveny 2 mm vysoce odolnou ABS hranou, která je chrání před mechanickým poškozením. Praktická průchodka zajistí svedení kabelů od PC a další elektroniky pod desku stolu, kde jsou vedeny teleskopickým kanálem a následně kompletně skryty uvnitř nohy stolu a svedeny až k zemi.

stůl Flex technický popis
Podnože stolů HOBIS® Flex

Moderní kovové nohy Vás osloví svým moderním designem a funkčností — perfektně uschovají veškeré kabely od elektroniky. Stoly jsou propojeny teleskopickým kabelovým kanálem, díky němuž je stůl dokonale stabilní. Kromě toho slouží kanál také jako elegantní úkryt pro vedení veškeré kabeláže Vašeho PC a vychází vstříc trendům kompletně skryté kabeláže. Při řazení pracovních stolů k sobě nabízí řada Flex prvky s úsporným systémem tzv. řetězení, kterou oceníte v případě sestavy více stolů vedle sebe. První stůl v řadě je standardní a k němu se napojuje další, tzv. řetězící. V místě napojení není třeba nohy, takže čím více stolů se na sebe napojuje, tím větší je vaše úspora. Možnost podélného řetězení mají všechny stoly Flex.

Samozřejmostí je rektifikace až o 1,5 cm — nerovnosti podlahy tak nehrají žádnou roli, Vaše pracovní plocha bude dokonale rovná. Na výběr jsou tři designové kovové nohy ve dvou barvách — černé a šedé. Plastová výplň nohy je v barvě antracitu.

HOBIS Flex – rektifikace
Rektifikace slouží k dorovnání nerovností podlahy až o 1,5 cm.
HOBIS Flex – kabelový kanál
Kabelový kanál poskytuje prostor pro vedení kabelů a uložení elektroinstalace.
HOBIS Flex  – řetězení
Řetězení stolů umožňuje úsporu kovových noh v sestavě.
HOBIS Flex – vedení kabeláže
Průběžné vedení kabeláže při řetězení stolů.
Certifikace stolů HOBIS® Flex

Konstrukce stolů řady Flex splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527-1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100.

Doplňky stolů HOBIS® Flex

Ke kancelářským stolům HOBIS® Flex lze zakoupit množství doplňků a přístavných stolů, které se nachází v kategorii Doplňky Flex.

HOBIS Cross – el. panel
Stoly si můžete vybavit praktickými elektrickými panely.
HOBIS Cross – průchodky
Kabelovou průchodku můžete nahradit přípojným modulem bez nutnosti úpravy stolu.
Montáž

Kancelářské stoly HOBIS® Flex lze díky jednoduchému spojovacímu systému různě kombinovat. Můžete si tak vytvořit stolovou sestavu přesně podle svých představ. Stoly HOBIS® Flex dodáváme demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod a veškerý potřebný montážní materiál.

Pokud nemáte předchozí zkušenosti s montáží kancelářského nábytku nebo nedisponujete jistou mírou šikovnosti a trpělivosti, doporučujeme doobjednat odbornou montáž, kterou Vám provedou naši proškolení pracovníci. Montáž zahrnuje vynošení, rozbalení, kompletaci, samotnou montáž, základní úklid, odnos obalů a ekologickou likvidaci obalů. V případě zájmu o odbornou montáž kancelářského nábytku nás prosím kontaktujte, vypracujeme Vám cenovou nabídku.

Grafický návrh

Jsme vybaveni moderním 3D softwarem, pomocí kterého našim zákazníkům můžeme vytvořit návrh jejich budoucí kanceláře. Tento návrh provádíme na základě požadavků zákazníka. Pokud máte o grafický návrh kanceláře zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Nebylo nalezeno žádné hodnocení.