GP 1600 1 – Stůl jednací oblouk 160 cm

Výrobce:
Český výrobek

6 167 5 097 

Výrobce:Hobis

Stůl HOBIS GATE GP 1600 1 má rozměry 160 × 75,5 × 80 cm (šířka × výška × hloubka).

Základní vlastnosti stolů řady HOBIS® GATE
  • Celá konstrukce stolu je tvořena z laminovaných dřevotřískových desek.
  • Pevné pracovní desky tloušťky 25 mm, olepené ochrannou hranou ABS silnou 2 mm, zajišťují nosnost 100 kg.
  • Kabelovými průchodkami svedete elektrické kabely (např. od monitoru nebo lampičky) z pracovní plochy pod stolovou desku.
  • Tam je umístíte do připravených kabelových příchytek, a tak vám kabely nebudou nikde viset a překážet.
  • Podnož je z desek tloušťky 18 mm, olepených ochrannou hranou ABS silnou 2 mm. Plné nohy spolu s příčkou tvoří diskrétní prostor pod stolem.
  • Nohy jsou opatřeny rektifikacemi pro srovnání stolu do perfektní roviny.
  • Stoly HOBIS® GATE prošly náročnými testy ve státním zkušebním ústavu a tento proces byl završen vydáním certifikátu .
HOBIS Gate Ikony
Pracovní desky stolů HOBIS® GATE

Pracovní desky stolů řady HOBIS® GATE mají tloušťku 25 mm a jsou vybaveny 2 mm vysoce odolnou ABS hranou, která je chrání před mechanickým poškozením. Praktická průchodka zajistí svedení kabelů od PC a další elektroniky pod desku stolu, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou Vám překážet v práci.

stůl Gate technický popis
Podnože stolů HOBIS® GATE

Boky i příčka stolu GATE jsou vyrobeny z plných desek o tloušťce 18 mm a zajišťují Vám tak dostatek soukromí. Díky 2 mm vysoce odolným ABS hranám, které jsou na vnější i vnitřní straně se nemusíte bát mechanického poškození.

Samozřejmostí je rektifikace až o 1,5 cm – nerovnosti podlahy tak nehrají žádnou roli, Vaše pracovní plocha bude dokonale rovná. Stabilitu stolu zajišťuje trnož, která spojuje obě nohy stolu. Trnož je vyrobena z plné, 18 mm silné desky.

HOBIS Gate vlastnosti 2
HOBIS Gate vlastnosti 1
Certifikace stolů HOBIS® GATE

Konstrukce stolů splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527-1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100.

Doplňky

Ke kancelářským stolům HOBIS® GATE lze zakoupit množství doplňků, přídavných či jednacích stolů a kontejnerů, které se nachází v kategorii Přídavné a jednací stoly GATE a Kontejnery HOBIS.

Montáž

Kancelářské stoly HOBIS® GATE lze díky jednoduchému spojovacímu systému různě kombinovat. Můžete si tak vytvořit stolovou sestavu přesně podle svých představ. Stoly HOBIS® GATE dodáváme demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod a veškerý potřebný montážní materiál.

Pokud nemáte předchozí zkušenosti s montáží kancelářského nábytku nebo nedisponujete jistou mírou šikovnosti a trpělivosti, doporučujeme doobjednat odbornou montáž, kterou Vám provedou naši proškolení pracovníci. Montáž zahrnuje vynošení, rozbalení, kompletaci, samotnou montáž, základní úklid, odnos obalů a ekologickou likvidaci obalů. V případě zájmu o odbornou montáž kancelářského nábytku nás prosím kontaktujte, vypracujeme Vám cenovou nabídku.

Grafický návrh

Jsme vybaveni moderním 3D softwarem, pomocí kterého našim zákazníkům můžeme vytvořit návrh jejich budoucí kanceláře. Tento návrh provádíme na základě požadavků zákazníka. Pokud máte o grafický návrh kancekláře zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Nebylo nalezeno žádné hodnocení.