SZ 3 80 04 H – Skříň policová dvéřová 115,2 × 80 cm

Výrobce:
Český výrobek

10 360 8 562 

Výrobce:Hobis

Skříň HOBIS STRONG se zámkem SZ 3 80 04 H má rozměry 80 × 115,2 × 40 cm (šířka × výška × hloubka).

Základní vlastnosti skříní řady HOBIS® Strong
  • Důmyslná pevná, robustní konstrukce a vysoká variabilita jsou hlavní přednosti kancelářských skříní Strong.
  • Nadstandardní tloušťka polic 25 mm poskytuje nosnost 80 kg, která je ověřena ve státním zkušebním ústavu a na základě zkoušek je doložena příslušným certifikátem. Skříně šířky 120 cm jsou vybaveny kovovými policemi s výztuhou.
  • Výšky modulů skříní Strong jsou 192 cm, 115,2 cm nebo 76,8 cm. Šířky jsou 80 nebo 40 cm. Moduly na sebe navazují, takže je lze skládat do sestav.
  • Výška úložného prostoru je navržena na výšku standardního šanonu.
  • Korpusy i dveře skříní jsou olepeny hranou ABS, která je ochranou proti mechanickému poškození.
  • U většiny skříní si můžete zvolit variantu se zámkem.
  • Záda jsou vždy pohledová (dekor je i na zadní straně), takže skříně můžete použít jako prostorový dělící prvek.
  • Materiály pocházejí výhradně od výrobců z Evropské unie. Laminovaná dřevotříska od firmy EGGER a závěsy (panty) dodává rakouská firma BLUM, která na ně poskytuje doživotní záruku. Použité zámky jsou od německé firmy LEHMANN.
  • Splnění vysokých nároků na kvalitu zpracování dokládá certifikát z nezávislého zkušebního ústavu.
HOBIS Strong
Korpus skříně HOBIS® Strong

Pro výrobu kancelářských skříní HOBIS® Strong je použita kvalitní laminovaná dřevotřísková deska, kterou nabízíme v osmi barevných desénech. Půda i dno skříní Strong mají tloušťku 25 mm a na přední straně disponují vysoce odolnou 2mm ABS hranou, díky níž se nemusíte bát mechanického poškození. Ostatní viditelné hrany korpusu jsou chráněny ABS hranou o tloušťce 1 mm. Boky korpusů jsou vyrobeny z 18mm silné desky. Záda kancelářských skříní HOBIS® Strong jsou oboustranně pohledová, takže je můžete použít jako dělící prvek a jsou vyrobena z 6 mm silné desky. Odolné materiály a kvalitní kování pochází výhradně z Evropské unie, důmyslná konstrukce a přesná výroba zajišťuje absolutní pevnost skříní Strong.

Technický popis skříně STRONG
Technický popis skříně Strong
Police skříní HOBIS® Strong

Police skříní HOBIS® Strong nabízí bezkonkurenční nosnost a variabilitu. Tloušťka samotných polic je 25 mm, což znamená vynikající nosnost 80 kg, která je osvědčená certifikátem zkušebny České republiky podle normy ČSN EN 14727 a ČSN 910001. Polohu polic lze velmi jednoduše měnit a prostor uvnitř skříně tak přizpůsobit vlastním požadavkům. Základní výška úložného prostoru odpovídá výšce standardního šanonu. Police jsou zabezpečeny proti náhodnému vysunutí a jsou vybaveny 2mm ABS hranou, která je chrání před mechanickým poškozením.

HOBIS STRONG tech 1a
Rektifikace – pomocí přiloženého imbusového klíče je řešení nerovnosti podlah snadné.
HOBIS STRONG tech 1b
Police 25 mm silné a spolehlivý spojovací systém zaručují výbornou pevnost a stabilitu celé skříně.
HOBIS STRONG tech 1c
Tlumič dveří zabezpečuje tiché a pomalé dovírání dveří.
HOBIS STRONG tech 1d
Nadstandardní nosnost polic 80 kg je doložena certifikátem státní zkušebny.
Dveře skříní HOBIS® Strong

Vizuálně atraktivního řešení skříní Strong je dosáhnuto díky zapuštění dveří mezi půdu a dno korpusu. Nábytková řada HOBIS® Strong nabízí dveře plné i prosklené. Všechny dveře jsou osazeny kvalitním kováním a panty Blum s doživotní zárukou. Tiché a plynulé zavírání zajišťují tlumiče a tlumící čočky.

Doplňky skříní HOBIS® Strong

Skříně Strong lze postavit na 5 cm vysoký sokl, výškově nastavitelné nohy (3 nebo 5 cm) nebo na designové kovové nohy vysoké 5 cm. Sokl ani nohy nejsou součástí balení a je třeba je objednat samostatně. Naleznete je v kategorii Doplňky Strong.

Montáž

Skříně HOBIS® Strong dodáváme demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod a veškerý potřebný montážní materiál.

Pokud nemáte předchozí zkušenosti s montáží kancelářského nábytku nebo nedisponujete jistou mírou šikovnosti a trpělivosti, doporučujeme doobjednat odbornou montáž, kterou Vám provedou naši proškolení pracovníci. Montáž zahrnuje vynošení, rozbalení, kompletaci, samotnou montáž, základní úklid, odnos obalů a ekologickou likvidaci obalů. V případě zájmu o odbornou montáž kancelářského nábytku nás prosím kontaktujte, vypracujeme Vám cenovou nabídku.

Grafický návrh

Jsme vybaveni moderním 3D softwarem, pomocí kterého našim zákazníkům můžeme vytvořit návrh jejich budoucí kanceláře. Tento návrh provádíme na základě požadavků zákazníka. Pokud máte o grafický návrh kanceláře zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Nebylo nalezeno žádné hodnocení.