UJ O 1600 – Stůl jednací rovný délky 160 cm

Výrobce:
Český výrobek

9 096 7 517 

Výrobce:Hobis

Stůl HOBIS UNI O UJ O 1600 má rozměry 160 × 75,5 × 80 cm (šířka × výška × hloubka).

Základní vlastnosti stolů řady HOBIS® Uni O
  • Uzavřený tvar kovových nohou, spojených pevnými profily, dodává stolové podnoži vyšší pevnost, než byste čekali.
  • Pevné pracovní desky tloušťky 25 mm, olepené ochrannou hranou ABS silnou 2 mm, zajišťují nosnost 100 kg.
  • Kabelovými průchodkami svedete elektrické kabely (např. od monitoru nebo lampičky) z pracovní plochy pod stolovou desku.
  • Tam je umístíte do připravených kabelových příchytek, a tak vám kabely nebudou nikde viset a překážet.
  • Nohy jsou z kovových profilů 50 × 50 mm, které jsou osazené rektifikacemi pro srovnání stolu do perfektní roviny.
  • Kovové příčníky 40 × 20 mm, které nohy spojují, vytvářejí dohromady velmi pevnou samonosnou podnož.
  • Stoly HOBIS® Uni O prošly náročnými testy ve státním zkušebním ústavu a tento proces byl završen vydáním certifikátu .
HOBIS Uni Ikony
Pracovní desky stolů HOBIS® Uni O

Pracovní desky stolů řady HOBIS® Uni O mají tloušťku 25 mm a jsou vybaveny 2 mm vysoce odolnou ABS hranou, která je chrání před mechanickým poškozením. Praktická průchodka zajistí svedení kabelů od PC a další elektroniky pod desku stolu, kde je umístíte do připravených kabelových příchytek, a tak vám kabely nebudou nikde viset a překážet.

stůl Uni O technický popis
Technický popis stolu Uni O.
Podnože stolů HOBIS® Uni O

Při řazení pracovních stolů k sobě nabízí řada Uni O prvky s úsporným systémem tzv. řetězení, kterou oceníte v případě sestavy více stolů vedle sebe. První stůl v řadě je standardní a k němu se napojuje další, tzv. řetězící. V místě napojení není třeba nohy, takže čím více stolů se na sebe napojuje, tím větší je vaše úspora.

Řetězení stolu UNI O.
Řetězení stolu Uni O.

Pokud potřebujete opravdu velkou pracovní plochu, na pracovní stůl napojte z boku řetězící stůl a tím vznikne velkorysé pracoviště ve tvaru L. Díky důmyslnému systému napojení se v místě spoje nepoužije noha a tím je pro vás zajištěn volný prostor pod oběma stoly.

Samozřejmostí je rektifikace až o 1,5 cm — nerovnosti podlahy tak nehrají žádnou roli, Vaše pracovní plocha bude dokonale rovná. Na výběr jsou tři designové kovové nohy ve třech barvách — černé, šedé a bílé.

Chcete ušetřit? Připravili jsme pro vás takzvané zdvojené podnože, kdy jedna podnož tvoří základ pro 2 protilehlá pracovní místa. Takže pro 2 pracoviště použijete místo čtyř pouze dvě nohy.

HOBIS Uni – zdvojená podnož
Zdvojená podnož je základem pro dvě protilehlá pracovní místa. Zdvojené podnože vyrábíme u podnoží Uni, Uni A i Uni O. Ilustrační foto podnože Uni.
HOBIS Uni – řetězení do rohu
Řetězení do rohu velkoryse rozšíří pracovní prostor do tvaru L. Řetězit lze podnože Uni, Uni A i Uni O. Ilustrační foto podnože Uni.
Certifikace stolů HOBIS® Uni O

Konstrukce stolů řady Uni O splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527-1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100.

Doplňky stolů HOBIS® Uni O

Ke kancelářským stolům HOBIS® Uni O lze zakoupit množství doplňků, které se nachází v kategorii Doplňky Uni O.

HOBIS Cross – el. panel
Stoly si můžete vybavit praktickými elektrickými panely.
HOBIS Cross – průchodky
Kabelovou průchodku můžete nahradit přípojným modulem bez nutnosti úpravy stolu.
Montáž

Kancelářské stoly HOBIS® Uni O lze díky jednoduchému spojovacímu systému různě kombinovat. Můžete si tak vytvořit stolovou sestavu přesně podle svých představ. Stoly HOBIS® Uni O dodáváme demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod a veškerý potřebný montážní materiál.

Pokud nemáte předchozí zkušenosti s montáží kancelářského nábytku nebo nedisponujete jistou mírou šikovnosti a trpělivosti, doporučujeme doobjednat odbornou montáž, kterou Vám provedou naši proškolení pracovníci. Montáž zahrnuje vynošení, rozbalení, kompletaci, samotnou montáž, základní úklid, odnos obalů a ekologickou likvidaci obalů. V případě zájmu o odbornou montáž kancelářského nábytku nás prosím kontaktujte, vypracujeme Vám cenovou nabídku.

Grafický návrh

Jsme vybaveni moderním 3D softwarem, pomocí kterého našim zákazníkům můžeme vytvořit návrh jejich budoucí kanceláře. Tento návrh provádíme na základě požadavků zákazníka. Pokud máte o grafický návrh kanceláře zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Nebylo nalezeno žádné hodnocení.